Kup bilet i wygraj rejs po Karaibach, bilety lotnicze i pobyty w spa!

Jeśli planujecie zakup biletu lotniczego, zróbcie to koniecznie w serwisie www.centrumlotow.pl. Wystarczy kupić bilet, wymyślić krótkie hasło, by mieć dużą szansę na wygranie dwuosobowego rejsu statkiem Royal Caribbean po Karaibach lub Morzu Śródziemnym, podwójnych biletów lotniczych do Barcelony i Pragi oraz dwuosobowych pobytów w luksusowych hotelach w atrakcyjnych miejscach w Polsce.

Kupno biletu lotniczego online to w dzisiejszych czasach drobiazg. Ceny w wielu serwisach są zbliżone, często różnią się o kilka lub kilkanaście złotych. Zależy to głównie nie od taryf linii lotniczych, ale tzw. opłat transakcyjnych, które są pobierane za wystawienie biletu.

Dlaczego zatem warto zdecydować się zakup biletu w serwisie www.centrumlotow.pl?

Po pierwsze, opłaty transakcyjne są tu jedne z najniższych, jeśli nie najniższe na rynku i wahają się od 43 do 80 złotych, duże, 30-procentowe zniżki ma też młodzież, za wystawienie biletu dzieciom do lat dwóch w ogóle nie pobieramy opłaty.

Po drugie, każdy, kto kupi u nas bilet lotniczy między 1 stycznia a 31 marca 2014 roku, będzie mieć dużą szansę na wygranie bardzo atrakcyjnych nagród. Wystarczy kupić bilet i na adres konkurs@centrumlotow.pl wysłać hasło, które będzie zawierać nazwę „Centrum Lotów” i nie będzie dłuższe niż 300 znaków. Nasza komisja oceni i wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne z nich.

Oto, jak Was nagrodzimy:

- Przyznamy podwójny voucher na rejs statkiem linii Royal Caribbean po Karaibach lub Morzu Śródziemnym (do wyboru).

- Dwa podwójne vouchery ważne do końca 2014 roku na rejs powrotny liniami lotniczymi Czech Airlines do Pragi oraz Barcelony

- Podwójny voucher na pokój dwuosobowy na pobyt weekendowy (od piątku do niedzieli) w jednym z pięciu hoteli należących do Grupy Trip w Zakopanem: Litwor, Hotel Ossa, Hotel Belvedere, Czarny Potok.

- Dwa podwójne vouchery na dwudniowy pobyt w pokoju dwuosobowym w Hotelu Maltańskim sieci Donimirski Boutique Hotels w Krakowie,.

- Trzy podwójne vouchery na dwudniowe pobyty w nowotwartym, muzycznym hotelu Sound Garden w Warszawie. Vouchery sa ważne do końca 2014, z wyłączeniem świąt.

- Dziesięć półrocznych prenumerat miesięcznika Business Traveller Poland, polskiej edycji prestiżowego brytyjskiego Business Travellera.

Dokładny regulamin konkursu oraz opis nagród znajdziecie TUTAJ>

Życzymy udanego planowania podróży, tanich biletów i weny przy układaniu haseł!

Zespół Centrum Lotów Discovery

rejs2