O nas

 

Centrum Lotów Discovery Sp. z o.o. jest firmą zarządzającą portalem-platformą sprzedaży biletów lotniczych online www.centrumlotow.

Firma jest akredytowanym agentem IATA (kod IATA 63-2 85876), działającym jako samodzielna spółka od roku 2005. Wcześniej przez 10 lat (od 1995 r.) kasy lotnicze IATA funkcjonowały w ramach siostrzanej spółki Discovery Travel Sp. z o.o. Firma jest zarządzana przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży lotniczej, będące również byłymi pracownikami linii lotniczych: KLM i Finnair. Centrum Lotów Discovery zatrudnia kasjerów lotniczych z bogatym doświadczeniem w obsłudze klienta korporacyjnego, w tym również w zakresie obsługi dużych grup typu Incentive.

Nasza pierwsza wersja portalu do sprzedaży biletów lotniczych www.centrumlotow.pl była jednym z pierwszych tego typu rozwiązań na rynku polskim i jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy od IATA kod ERSP (Electronic Reservation Services Provider), 02-4 03914, który umożliwiał monitorowanie sprzedaży biletów lotniczych online.

Od ponad 20 lat z sukcesem prowadzimy kompleksową obsługę różnych kategorii klientów branży lotniczej: indywidualnych, agentów non-IATA oraz korporacyjnych zarówno w zakresie indywidualnych podroży służbowych jak i wyjazdów grupowych. Oferowany przez nas zakres usług oprócz rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych obejmuje również rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów oraz sprzedaż ubezpieczeń podróżnych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!