Święta nad morzem

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, przez wielu długo wyczekiwany przez niemal cały rok. To moment, który kojarzy Nam się z bliskością członków rodziny, cudowną atmosferą świątecznych przygotowań i wreszcie zapachami i smakami bożonarodzeniowych potraw. Co jednak zrobić, aby Te święta były inne niż wszystkie dotychczasowe? Mamy propozycję, która z pewnością spodoba się Twoim najbliższym!

Wyjazd nad morze w grudniu

Grudniowe plaże nadbałtyckich miejscowości zaskakują klimatycznością! Z rzadka spotykani turyści, chłodne orzeźwiające powietrze naturalnie suplementujące jod, niesamowita atmosfera panująca w miasteczku. To wspaniała okazja zobaczyć morze, które większość turystów zna tylko z letniej widokówki. To nierzadko zamarznięty brzeg morza, zasypane śniegiem plaże, bałwany morskie, które malują na horyzoncie niesamowite widoki.

Wigilia nad morzem? W apartamentach do wynajęcia przygotujesz wigilię swojego życia!

Mówiąc o świętach Bożego Narodzenia, większość z Nas myśli: wigilia. Ale jak zorganizować wigilię nad morzem, gdy jesteśmy z dala od domu? Wszystko jest możliwe. Kompleksowo wyposażone apartamenty nad morzem, w których znajduje się aneks kuchenny lub w pełni funkcjonalna kuchnia, to dzisiaj powszechnie dostępna opcja. Umeblowane apartamenty to komfortowo wyposażone samodzielne mieszkania, w których turyści mogą spędzić urlop. Mogą też z powodzeniem przygotować w nich wigilię!

Apartamenty Baltic Korona to miejsca noclegowe, które przystosowane są do komfortowego ugoszczenia całej rodziny. Jeśli goście planują spędzić u Nas święta – jesteśmy gotowi umożliwić im to w jak największym stopniu. Możemy nawet zapewnić świeżą choinkę, która uzupełni świąteczną atmosferę!

Rodzinna atmosfera poza domem

Święta to również czas wzmożonej aktywności naszych bliższych i dalszych znajomych, członków rodziny. Wyjazd nad morze w czasie świąt, to jeszcze jeden ogromny atut – jesteśmy daleko od codzienności, wyłącznie w Towarzystwie osób, z którymi chcemy przeżyć ten wyjątkowy świąteczny czas. Wielu gości, którzy przyjeżdżają do Nas co roku, chwali sobie właśnie taką możliwość samodzielnej aranżacji całego świątecznego czasu. Pobyt w okresie świątecznym poza domem rodzinnym, daje gwarancję, że Te Święta spędzisz dokładnie tak, jak chcesz i z kim chcesz.

Święta nad morzem to połączenie tradycji z nowoczesnością. Zmęczeni wielkomiejskim stylem, na czas świąt chcemy uciec od codzienności. Małe nadmorskie miejscowości, klimatyczne wnętrza i wspaniała atmosfera, to doskonała opcja dla każdego! Niezależnie od wieku, płci, zamożności, pochodzenia.

Boże Narodzenie w Darłowie – Baltic Korona zaprasza

Jeśli marzysz o świętach, spędzonych z rodziną w niecodziennej atmosferze, w klimatycznym miejscu, gdzie leniwe przedpołudnia można spędzić na spacerach brzegiem morza – wybierz się ze swoimi bliskimi do Baltic Korona w Darłowie – zapraszamy! Rodzinne chwile pełne relaksu, ciepłej rodzinnej atmosfery i pięknych widoków nad morzem czekają!

apartamenty-nad-morzem