Hiszpańskie Costa Brava: szybko, tanio i wygodnie!

Czy zaplanowanie taniego wypoczynku na terenie Costa Brava musi wymagać sprytu i świetnej organizacji? Nie. Ci, którzy potrafią umiejętnie wykorzystać dostępne narzędzia online, mogą taką podróż zaplanować szybko, wygodnie, a przede wszystkim oszczędnie. Z jakich rozwiązań warto zatem skorzystać?

Jak dotrzeć na teren Costa Brava?

Korzystanie z internetowych portali rezerwacyjnych oraz oferty tanich linii lotniczych jest najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem na minimalizację kosztów podróży na teren Costa Brava. Można skorzystać z tanich lotów do Barcelony, z której bez problemów można dostać się już na teren wybrzeża. Wielkim zainteresowaniem cieszą się również loty do Girony – jednego z najważniejszych miast na terenie Costa Brava. Niskie ceny biletów oraz korzystanie z taniej komunikacji już na terenie Hiszpanii to znacznie tańsze rozwiązanie niż podróż własnym samochodem. Dojazd własnym autem do Barcelony to około 20 godzin podróży oraz konieczność pokonania ponad 2000 km. Szybszą i tańszą podróż zapewnią linie lotnicze. Korzystanie z portali internetowych pozwala zminimalizować cenę biletów oraz znacznie skrócić czas podróży. Można w ten sposób zaoszczędzić również sporo czasu i energii, z czego miłośnicy wygody z pewnością chętnie skorzystają.

Gdzie szukać tanich i wygodnych kwater?

Tanich i wygodnych kwater, które można wynająć na czas turystycznego pobytu, nie brakuje na terenie Costa Brava. Apartamenty w rejonie Costa Brava w Hiszpanii na www.edom.pl są doskonałą propozycją dla każdego oszczędnego miłośnika podróży. Zaprezentowano tu prawie 7 tysięcy wakacyjnych domów i mieszkań, które przyciągają niskimi cenami oraz wspaniałymi warunkami pobytu w najmodniejszych kurortach. Wiele ciekawych ofert można znaleźć w Begur – zabytkowym mieście, które może oczarować pięknymi plażami i wspaniałą zabudową. Za apartament w tym pięknym miejscu nie trzeba płacić zbyt wiele. Już za niespełna 700 złotych tygodniowo można tu wynająć wakacyjne mieszkanie dla 5-6 osób. Niskimi cenami apartamentów, których cena często nie przekracza 600 złotych tygodniowo, przyciąga też popularny kurort Lloret de Mar. Wynajmując w takiej cenie wakacyjne mieszkanie dla całej rodziny, można sporo zaoszczędzić, nie tylko na noclegach. Dostęp do kuchni pozwala też zmniejszyć wydatki związane z wyżywieniem, co w przypadku podróżujących rodzin może mieć ogromne znaczenie.

Świetnie rozwinięta baza noclegowa oraz liczne połączenia lotnicze z hiszpańskimi portami lotniczymi to czynniki, dzięki którym na terenie Costa Brava polscy turyści pojawiają się coraz chętniej. Dzięki portalom pozwalającym na zakup biletów lotniczych oraz wynajem wakacyjnych mieszkań każdy z nas może w prosty i wygodny sposób zorganizować tanie wakacje w tej części Hiszpanii. Dla oszczędnych turystów są to narzędzia wyjątkowo pomocne, z których Polacy korzystają coraz chętniej.

fot.fotolia.com

Calella de Palafrugell, Costa Brava, Catalonia, Spain.