Dworzec online – już dziś kup bilety bez wychodzenia z domu

Jeszcze tylko godzina do odjazdu autobusu. Pędzisz ruchliwymi ulicami Warszawy, usiłując zdążyć na czas. Korek w centrum miasta skutecznie psuje świetny nastrój, spowodowany wizją przyjemnej podróży. Czas zdaje się przyspieszać. Dlaczego akurat dzisiaj? Docierasz na dworzec autobusowy w ostatniej chwili, przypominając sobie nagle, że … nie masz przecież biletu.

Znasz taki scenariusz? Ile razy stojąc w długiej kolejce do kasy biletowej marzyłeś o możliwości wcześniejszego zakupu biletu, najlepiej bez wychodzenia z domu?

Jeśli lubisz wygodne, ułatwiające życie (i podróżowanie) rozwiązania, z całą pewnością ucieszy się usługa rezerwacji i zakupu biletów przez Internet, oferowana przez Dworzec Online – nowoczesny portal sprzedaży biletów autobusowych.

Szybko i łatwo sprawdź rozkład jazdy autobusów

Chcesz kupić bilet bez wychodzenia z domu i zapłacić za niego, korzystając z bezpiecznego systemu płatności internetowych? Chcesz porównać oferty kilku przewoźników i wybrać najlepsze połączenie w korzystnej cenie? Lubisz podróżować w sposób oszczędny, dlatego z ekscytacją szukasz najlepszych zniżek i promocji?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie odwiedź Wirtualny Dworzec (dworzeconline.pl). System umożliwia podróżującym wybór najlepszego – spośród wielu dostępnych – połączenia autobusowego, uwzględniając indywidualne preferencje czy dodatkowe udogodnienia. Korzystając ze strony zarezerwujemy miejsce w autobusie i zakupimy bilet, płacąc na niego przy pomocy bezpiecznego systemu płatności PayU.

Długie kolejki do kasy to już przeszłość – zarezerwuj bilet autobusowy online

Jeśli wybrałeś już najlepsze połączenie – aby sfinalizować proces zakupu – postępuj zgodnie z przejrzystymi instrukcjami, które znajdują się na stronie internetowej.  Jeśli regularnie korzystasz z komunikacji autobusowej możesz zarejestrować się w systemie i korzystać z dodatkowych zniżek i promocji, dostępnych jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Możesz również zarezerwować bilet bez rejestracji, podając jedynie swój adres email.

Bezpieczna płatność internetowa

Jeśli pomyślnie zakończyłeś procedurę rezerwacji, pozostaje już tylko dokonanie należnej płatności. Z pomocą integratora PayU zapłacisz za swój bilet autobusowy kartą kredytową lub szybkim przelewem bankowym. Każda transakcja, wykonana za pośrednictwem PayU jest odpowiednio chroniona, a poziom bezpieczeństwa płatności – najwyższy – zarówno dla płatnika jak i sprzedającego. Jeśli proces przebiegnie zgodnie z planem, już w ciągu kilku minut otrzymasz mailowe potwierdzenie zakupu biletu. Co bardzo ważne – dzięki usłudze bilet na sms możesz otrzymać dokument na telefon komórkowy bez potrzeby jego drukowania.

airport-519020_1280