Nowe CentrumLotow.pl. Sprawdź, co nowego!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w naszym nowym serwisie www.centrumlotow.pl. Wyszukiwarka biletów lotniczych www.centrumlotow.pl, prowadzona przez znanego agenta IATA – spółkę Centrum Lotów Discovery – doczekała się nowej szaty graficznej i wielu nowych funkcjonalności.

Oparliśmy ją na znanym dostawcy danych lotniczych – ogólnoświatowej firmie Amadeus. W naszej ofercie znajdą Państwo, tak jak poprzednio, wszystkie połączenia renomowanych tzw. tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich przewoźników – odlatujące z Polski Ryanair i Wizzair, jak i operujące w innych częściach europy EasyJet i Norwegian.

Co nas wyróżnia na tle innych serwisów? Przede wszystkim jego zawartość. Pomocą dla planujących podniebne wojaże okażą się z pewnością opisy większości najpopularniejszych lotnisk w Europie i na świecie z dokładną informacją o dojazdach do centrów miast. Listę lotnisk będziemy regularnie poszerzać.

Proponujemy także – jako jedna z kilku autoryzowanych firm w Polsce – usługę Dubaj Stopover – czyli krótki pobyt w stolicy Emiratów dla tych, którzy wybierają się w dłuższą podróż liniami Emirates. To doskonała okazja, by już za kilkaset złotych za dwie osoby zwiedzić to odległe i bogate miasto. Szczegóły znajdziecie Państwo na www.przystanekdubaj.pl

W sekcji Vademecum znajdą się porady dla naszych klientów. Będziemy pisać o tym, jak najskuteczniej wymieniać mile na nagrody w najpopularniejszych programach lojalnościowych, jak odprawiać się online i w lotniskowych kioskach, na jakie jedzenie możemy liczyć na pokładzie różnych linii lotniczych, których samoloty odlatują z Polski. Liczymy na Państwa sugestie – jeśli będziecie mieć państwo tematy, które uważacie za istotne, chętnie będziemy opracowywać i publikować na naszej stronie. Wspierał nas merytorycznie będzie zaprzyjaźniony serwis internetowy miesięcznika Business Traveller Poland, polska edycja prestiżowego brytyjskiego miesięcznika, słynącego z wiedzy na temat zagadnień podróży nie tylko biznesowych.

W zakładce hotele znajdą Państwo docelowo kilku największych dostawców usług hotelowych na świecie – serwisy HRS, Booking.com, Hotele.pl oraz TransHotel. Wszystkie transakcje – oczywiście online.

Chcieliśmy tez poinformować, że wystawianie biletów przez nas serwis jest monitorowane przez kasjerów IATA z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy od poniedziałku do piątku służą Państwu pomocą i poradą.

I, last but not, least, nasz serwis oferuje jedne z najniższych na rynku opłat serwisowych za wystawiane bilety – 80 PLN za rejsy międzykontynentalne, 70 za europejskie, 45 za tanie linie lotnicze, 43 za rejsy krajowe. Udzielamy też 30 procentowej zniżki od opłaty transakcyjnej za osoby w wieku 2-12 lat.

Zapraszamy do korzystania z www.centrumlotow.pl oraz zapisywania się na nasz newsletter, w którym znajdziecie Państwo wyselekcjonowane przez naszych kasjerów naatrakcyjniejsze promocje, które będą trafiać na Państwa pocztę nie częściej niż dwa razy w tygodniu. i prosimy o zgłaszanie swoich sugestii na adres tickets@centrumlotow.pl

Zespół Centrum Lotów Discovery

samolot